دستگاه پلت ساز یکی از پر کاربرد ترین دستگاه هایی می باشد که در بازار امرور به صورت جدید و دست دوم در اندازه های بزرگ و کوچک از فروش بالایی برخودار بوده و موارد استفاده فوق العاده بالایی دارد. این دستگاه برای پلت زدن غذای انواع دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد؛ به صورتی که خوراک آسیاب شده در معرض بخار آب به صورت داغ  داخل شده و به شکل مرطوب از دستگاه خارج شده و سپس خشک می شوند. خرید و فروش دستگاه پلت ساز در ایران و دیگر نقاط جهان بسیار بالا بوده و دامداران و مرغ داران بسیار زیادی آن ها را در انواع مختلفب با نرخ مناسب و ارزان تهیه می کنند.فروش دستگاه پلت ساز کوچک دست دوم

شرکت های سازنده دستگاه های فراوری کود

شرکت های سازنده دستگاه های فراوری کوددستگاه های فراوری کود باکیفیت ترین و پر کاربرد ترین دستگاه هایی هستند که بسیار پر فروش بوده و توسط شرکت های سازنده مختلفی به بازار عرضه می گردند. این دستگاه ها انواع مختلف برند های تولید را به خود نسبت داده و دارای کاربرد های عالی و بی نظیری هستند.

شرکت های مختلف سازنده این گونه دستگاه ها از بهترین ابزار برای ساخت و تولید آن ها استفاده کرده و با گارانتی معتبری کالا را به فروش می رسانند و به راحتی نیز رضایت مشتریان خود را فراهم می کنند.

هر کدام از دستگاه های فراوری کود دارای اندازه ها و مدل های گوناگونی می باشد که روز به روز نیز بر میزان مدل های آن ها افزورده می گردد و همه روزه با کیفیت بالاتری در کشورهای مختلف ساخته و تولید می شوند.

برای خرید این گونه دستگاه ها با کاربرد عالی و فراوری بهتر کود های مختلف می توانید آن ها را از نمایندگی های فروش معتبر و مراکز خرید و فروش مختلف تهیه کرده و با استفاده از آن ها رضایت مندی کامل خود را از دستگاه و عملکرد آن و کیفیت بالای آن ها اعلام نمایید.

فروش دستگاه های پلت ساز کوچک

فروش دستگاه های پلت ساز کوچک انواع دستگاه های پلت ساز در اندازه های بزرگ و کوچک تولید شده و تمامی انواع آن ها به راحتی در بازار یافت شده و مورد خرید و فروش قرار می گیرند. پلت ساز کوچک یکی از پر فروش ترین دستگاه هایی می باشد که دارای قیمت مناسب و کارایی بالاتری بوده و رضایت مشتریان و خریداران بسیاری را فراهم کرده است.

دستگاه پلت زن و یا پلت ساز کوچک دارای کاربرد های ویژه ای بوده و دارای مارک های تولید مختلف و البته کاملا معتبری هستند که از کشورهای دیگر وارد ایران شده و به فروش می رسند و یا در داخل کشور بهترین و با کیفیت ترین نوع آن ها تولید می گردد.

تولید پلت ساز کوچک با توجه به تکنولوژی روز انجام می گیرد و فروش آن ها نیز با توجه به استاندارد های موجود در تولید آن ها با نرخ فروش مناسبی امکان پذیر می باشد. انواع پلت ساز ارزان قیمت و کوچک یا بزرگ را می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود و البته با توجه به بودجه خود از مراکز خرید و فروش معتبر کالا به صورت حضوری و یا آنلاین خریداری نمایید.

تمامی روش های خرید و فروش این کالا کاملا مطمئن و معتبر می باشند که با مراجعه به هر یک از آن ها می توانید بهترین نوع دستگاه را تهیه کرده و در مواقع نیاز با خیال آسوده از آن ها استفاده کنید.

عرضه ماشین آلات پلت ساز کود مرغی

عرضه ماشین آلات پلت ساز کود مرغیانواع پلت ساز دارای تنوع بسیار زیادی می باشد که هر کدام از آن ها وظایف خاصی را بر عهده داشته و برای انجام امور مختلفی تولید شده اند. از جمله بهترین و با کیفیت ترین انواع این دستگاه ها و یا ماشین آلات عبارتند از:

 • دستگاه پلت چکشی
 • دستگاه پلت خوراک دام
 • دستگاه پلت دان مرغ
 • پلت ساز وارداتی
 • پلت ساز چینی
 • پلت ساز صادراتی

و انواع مختلفی دیگر که هر  کدام به بهترین شکل ممکن وظایف خود را انجام می دهند. در این میان ماشین آلات پلت ساز کود مرغی از محبوبیت بالایی برخودار بوده عرضه بسیار بی نظیری به نقاط مختلف ایران و جهان دارند. این ماشین آلات برای پلت زنی انواع کود های مرغی بسیار کاربردی می باشد.

عرضه تمامی آن ها از مراکز و شرکت های تولید مختلف به صورت مستقیم به بازارهای خریدو فروش سراسر کشور انجام می گیرد و خریداران در هر نقطه از جهان می توانند با صرف هزینه های پایین در عالی ترین کیفیت ممکن آن ها را تهیه کنند.

خرید دستگاه پلت کود مرغی از مراکز عرضه آن ها به شکل مستقم بسیار به صرفه تر می باشد و خریدارن می توانند با مراجعه به این مراکز با صرف هزینه های پایین تر نسبت به بازار خرید و فروش خرید خود را به شکل راحت تری انجام دهند.

فروشنده دستگاه های پلت ساز نو و دست دو

فروشنده دستگاه های پلت ساز نو و دست دودستگاه پلت درجه1 و دست دوم در هر نوع و مدلی با کیفیت بالا از تمامی مراکز فروش معتبر در کشور عرضه گردیده و به فروش می رسند. فروشنده این دستگاه ها افراد مجرب و کاربلدی هستند که با مجوز های قانونی در حال فعالیت بوده و دستگاه های مورد نظر را با گارانتی معبتر به فروش می رسانند.

خرید پلت ساز نو و دست دوم از فروشندگان متخصص و کاربلد آن ها به روش های حضوری و آنلاین به راحتی میسر و امکان پذیر می باشد. قیمت دستگاه پلت با توجه به جدید و یا دست دو بودن آن ها دارای تفاوت هایی می باشد که در کل می توان در هر دو نوع آن ها را با کیفیت بالا و نرخ مناسب تری تهیه کرد.

فروشنده این دستگاه ها در هر نوع و مدلی به صورت تازه و یا کهنه با اعتبار و گارانتی معتبری آن ها را به کشور عرضه می کنند تا مشتریان با اطمینان کامل تری خرید خود را انجام داده و از کارایی و کیفیت بی نظیر آن ها به راحتی بهره کافی را ببرند.

انواع پلت زن خوراک دام، طیور و بسیاری از انواع دیگر در کشور ایران فروشندگان کاربلدی را دارند که هر کدام از آن ها در نقاط و استان های مختلف کشور در حال فعالیت می باشند و خریداران نیز می توانند برای تهیه کالای مورد نظر خود به هر یک از آن ها مراجعه نموده و خرید خود را به انجام رسانند.

خریدار دستگاه های پلت با قیمت ارزان تر

خریدار دستگاه های پلت با قیمت ارزان ترقیمت پلت ساز و یا پلت زن با توجه به نوع و مدلی که دارد در مراکز فروش مختلف متفاوت بوده و هر کدام نرخ فروش مختلفی را به خود اختصاص داده اند. این دستگاه ها را می توان از مراکز فروش معتبری با کیفیت عالی و قیمت ارزان تر خریداری کرد.

انواع پلت زن وارداتی و تولید داخلی هر کدام دارای نرخ فروش مختلفی هستند که می توان هر دوی آن ها را با قیمت ارزان تر تهیه کرد. خرید آن ها با قمیت ارزان تر و کیفیت بالا به راحتی میسر می باشد که این امر با مراجعه به مراکز خرید و فروش معتبر و تهیه کالا به شکل مستقیم امکان پذیر می باشد.

خریدار دستگاه های فوق با قیمت ارزان تر می توانند از طریق سایت های خرید و فروش آنلاین و یا نمایندگی های فروش معتبر و حتی شرکت های تولید و پخش کالا آن ها را با نرخ ارزان تر و البته کارایی بالاتر و در کیفیت عالی تهیه نموده و آن ها را با خیال آسوده و بدون هیچ گونه نگرانی از کیفیت و کارایی آن ها مورد استفاده قرار می دهند.

آشنایی با انواع دستگاه های پلت ساز

آشنایی با انواع دستگاه های پلت سازفروش پلت ساز در بازار کشور ایران و دیگر کشورهای خارجی در انواع مختلفی انجام می گیرد که هر کدام از آن ها دارای مزایای استفاده زیادی بوده و از نام های تولیدی مختلفی برخوردار هستند.

تمامی انواع دستگاه های مورد نظر توسط اشخاص مختلف با توجه به نیاز آن ها مورد استفاده قرار می گیرد و این افراد به راحتی از مزایای استفاده از این دستگاه ها بهره مند می گردند. از جمله بهترین و مهم ترین مزایای استفاده از آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در کاهش ماهیت گرد و خاک موثر هستند.
 • موجب افزایش خوش خوراکی می گردند.
 • عملکرد بهتر وزن را افزایش می دهند.
 • موجب افزایش سرعت رشد در دام و طیور و بازدهی بهتر غذا می شوند.

و بسباری از موارد مختلف دیگر که همگی این دستگاه ها را از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار نموده اند. هر کدام از برند ها و مدل های تولید ماشین آلات پلت ساز دارای اصول خاصی در استفاده هستند که با رعایت هر یک از آن ها می توان به آسانی از خواص استفاده از دستگاه ها بهره مند شد.

برای آشنایی با تمامی برند های تولید کالا و تهیه و خرید راحت تر آن ها می توانید به سایت های اینترنتی معتبر و مراکر فروش به صورت مستقیم مراجعه کرده و با کسب اطلاعات لازم در مورد کالا آن ها را بدون هیچ گونه نگرانی و مشکلی تهیه کنید.

واردات جدیدترین دستگاه های پلت از چین

واردات جدیدترین دستگاه های پلت از چیندستگاه های مختلف پلت از کشور های مختلف خارجی وارد ایران شده و از فروش بالایی در این کشور برخوردار هستند که می توان گفت؛ پر فروش ترین آن ها دستگاه های پلت چینی می باشد. این گونه دستگاه های چینی داری کیفیت تولید بالایی بوده و نرخ فروش بسیار مناسبی را دارا می باشند.

سالانه میزان زیادی از این دستگاه ها در انواع کوچک، بزرگ و متوسط در مارک های معتبر وارد ایران شده و توسط نمایندگان فروش لا تجربه و متخصص فروش چشمگیری دارند. در حال حاضر جدید ترین و به روز ترین دستگاه چیتی پلت وارد ایران می شوند که این عمل سالانه به میزان مشخصی انجام می گیرد و فروش آن ها نیز در ایران بسیار بالا بوده است.

روز به روز نیز بر میزان واردات آن ها به کشور ایران و فروش هر چه بیشتر آن ها در کشور افزوده می گردد و مشتریان نیز با کسب اظلاعات و راهنمایی های لازم در مورد دستگاه با توجه به سلیقه خود آن ها را تهیه می کنند.

برای تهیه و خرید ماشین آلات چینی پلت ساز در داخل کشور می توانید به شرکت های پخش و توزیع و یا نمایندگی های فروش و شرکت های معتبر مراجعه کرده و با استفاده از کمک ها و راهنمایی های آنان خرید دستگاه ها را به راحتی و با صرف زمان و هزینه های پایین به انجام رسانید.

مرجع قیمت دستگاه های پلت ساز در بازار

مرجع قیمت دستگاه های پلت ساز در بازاردستگاه پلت ساز در هر نوعی با توجه به لیست قیمت روز کالا در بازار به فروش رسیده و به مشتریان مختلف در سراسر کشور عرضه می گردند. مرجع قیمت این دستگاه ها در بازار به صورت به روز شده سایت های خرید و فروش مختلف و نرخ فروش روز می باشد.

هر کدام از آن ها با توجه به شرایط مختلف در بازار به صورت ویژه و با قیمت های مشخصی به فروش می رسند. این کالا با توجه به این که دست دوم و یا نو می باشد و با توجه به اندازه کالا و البته کیفیت و کارایی دستگاه و سال تولید آن ها دارای تفاوت هایی در نرخ فروش است.

قیمت روز و نرخ فروش مناسب هر کدام از کالای مورد نظر در بسیاری از مراجع فروش مختلف موجود می باشد که با مراجعه به هر یک از معتبرترین آن ها می توانید اطلاعات لازم در مورد قیمت و کیفیت کالا را به دست آورده و سپس با کسب اطلاعات مورد نیاز خود آن ها را با اطمینان کامل تری تهیه کنید.

خرید اینترنتی دستگاه های پلت اسز خوراک دام

خرید اینترنتی دستگاه های پلت اسز خوراک دامبهترین و باکیفیت ترین پلت ساز های خوراک دام در بازار ایران موجود می باشند که برای پلت کردن خوراک آن ها و رشد هر چه بهتر دام بسیار موثر بوده و از خرید و فروش بی نظیر و بالایی برخوردار هستند.

این دستگاه ها خرید و فروش اینترنتی و آنلاین بسیار بالا و فوق العاده بالایی را داشته و از طریق معتبر ترین و امن ترین سایت های خرید و فروش آنلاین به راحتی و در کمترین زمان ممکن در اختبار خریداران مختلف در هر گوشه از کشور عزیزمان ایران و حتی کشور های خارحی قرار می گیرند.

خزید اینترنتی آن ها امروزه نظر مشتریان زیادی را جلی نموده و موجب شده است تا خریداران بتوانند با استفاده ازاین روش مدرن خرید و فروش به راحتی و بدون درد سر خرید خود را انجام داده و از داشتن باکیفیت ترین و خاص ترین نوع دستگاه بهره مند گردند.

مرغوب ترین و استادارد ترین دستکاه های پلت ساز خوراک دام را می توانید به آسانی از سایت های خرید و فروش آنلاین با صرف زمان بسیار پایین و هزینه کم یافته و با اطمینان کاملی اقدام به انجام خرید خود کرده و در اسرع وقت آن ها را درب منزل خود تحویل بگیرید. برای تهیه کالا به هر دو نوع عمده و خرده می توانید از روش خرید و فروش آنلاین استفاده نموده و کالا را به شکل مستقیم خریداری نمایید.

مشخصات دستگاه های پلت ساز خانگی

مشخصات دستگاه های پلت ساز خانگییکی از پر فروش ترین دستگاه های پلت زن، انواع دستگاه های پلت خانگی می باشد که دارای مشخصات مختلفی بوده و با توحه به آن ها محبوبیت بالایی در بین افراد مختلف دارند. از جمله مشخصات این دستگاه خانگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای وزن بسیار کم و ابعاد کوچکی هستند.
 • به راحتی قابلیت جابه جایی و حمل و نقل را دارا می باشند.
 • برق مصرفی آن ها بسیار کم و پایین می باشد و نیازی به انرژی الکتریکی بالایی ندراند.
 • قیمت آن ها نیز کاملا مناسب و ارزان بوده و به راحتی می توان کالا را تهیه کرد.

این مشخصات و بسیاری از مشخصات دیگر در این دستگاه خانگی مرغوب جمع شده  و آن ها را در بازار از سایر دستگاه ها متمایز کرده است. برای تهیه و خرید این دستگاه به صورت خانگی برای رفع نیاز های خود در منزل می توانید از مراکز فروش معتبر و از مجرب ترین فروشندگان و مشاورین فروش اطلاعات و راهنمایی های لازم را به داست آورده و آن ها را با کیفیت عالی به آسانی خریداری کنید.

فروش بدون واسطه دستگاه های پلت ساز

فروش بدون واسطه دستگاه های پلت سازخرید و فروش دستگاه پلت ساز به روش های مختلف در انواع متنوع انجام می گیرد که یکی از رایج ترین این روش ها روش خرید و فروش کالا به صورت بدون واسطه و مستقیم می باشد. فروش بدون واسطه آن ها در بازار توسط نمایندگی های فروش مختلف به صورت حضوری و یا آنلاین میسر و امکان پذیر می باشد.

بسیاری از خریداران در هر نقطه از کشور می توانند برای صرفه جویی در هزینه های گزاف در خرید کالا به این نمایندگی ها و فروشدگان مورد اطمینان مراجعه کرده و خریدی بدون واسطه و مطلوب و رضایت بخشی را انجام دهند.

فروش مستقیم و بدون واسطه هر کدام از دستگاه های فوق در حال حاضر بسیار رایج بوده و این موضوع نظر مشتریان و خریداران زیادی را جلب کرده است. با توجه به این که اکثر خریداران علاقه زیادی به تهیه کالایی با کیفیت و درعین حال ارزان قیمت تر دارند؛ می توانند از روش خرید فروش بدون واسطه استفاده کنند.

با استفاده از تجربیات خود و با به ست آوردن اطلاعات لازم در مورد معتبر ترین و بهترین فروشندگان در کشور می توانید به شکل مستقیم و کاملا بدون واسطه دستگاه پلت باکیفیت را تهیه نموده و با رضایت بالا از خرید خود آن ها را در مکان های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

طراحی و ساخت دستگاه های پلت ساز

طراحی و ساخت دستگاه های پلت سازساخت تمامی دستگاه های پلت ساز در کشور ایران و کشور های خارج نقاط مختلف جهان با استفاده از تخصص کافی و بهترین ابزار ممکن در بازار انجام می گیرد. در واقع طراحی و ساخت آن ها نیاز به تخصص و تجربه کافی داشته و باید هر کدام از انواع مختلف آن با دقت بالایی تولید شده و در اختیار خریداران قرار گیرند.

بسیاری از مهندسین ساخت انواع ماشین آلات دستگاه های پیشرفته با استفاده از تکنولوژی روز آن ها را طراحی نموده و در مدل ها و مارک های با کیفیت آن ها را تولید و به بازار توزیع می کنند که هر خریداری می تواند انواع مدل های دستگاه را یافته و خریداری کند.

تکنولوژی به کار رفته در طراحی و ساخت دستکاه های پلت زن نیاز به تجربه فراوانی دارد که این عمل تنها از عهده افراد کاربلد بر می آید. در تولید آن ها از استانداردهای معتبر و مجوز های قانونی مختلفی نیز استفاده شده و سپس دستگاه تولید و به بازار عرضه می گردد.

برای تهیه و خرید هر کدام از دستگاه ها با طراحی های روز و مدرن می توانید به مراکز فروش مختلف در کشور ایران مراجعه کرده و به شکل عمده و خرده با توجه به نیاز خود دستگاه ها را تهیه کرده و در مواقع نیاز با تجربه کافی آن ها را برای پلت زنی بهتر و باکیفیت تر به کار گیرید.

16 دیدگاه

 • Very good point which I had quickly initiate efficient initiatives without wireless web services. Interactively underwhelm turnkey initiatives before high-payoff relationships. Holisticly restore superior interfaces before flexible technology. Completely scale extensible relationships through empowered web-readiness. Wm Balster

 • I am only writing to make you understand what a remarkable experience our princess undergone viewing your blog. She came to understand a wide variety of details, most notably how it is like to have a marvelous coaching heart to get folks easily fully grasp a variety of complicated matters. You actually did more than my desires. I appreciate you for delivering such good, dependable, edifying and also cool guidance on that topic to Evelyn. Leopoldo Stinchfield

 • Japon sinemasının istikrarlı yeteneği, Haziran Gösterimlerinde müthiş bir duyarlılıkla dolu Çarkıfelek filmini izlediğimiz Ryusuke Hamaguchi’nin son filmi Drive My Car, Haruki Murakami’nin bir hikâyesinden sinemaya uyarlandı. Kaybettiği eşinin yasını tutan başarılı yönetmen Yusuke Kafuku, Çehov’un Vanya Dayı oyununu sahneye koymak üzere Hiroşima’da bir festivale çağırılır. Festival kendisine 20 yaşında bir kadın şoför tahsis eder; Kafuku, hiç beklemediği bir şekilde, gizemli şoförüyle yalnızlık, kayıplar ve yasla bezeli, sırların karşılıklı olarak açıklandığı bir dizi yolculuğa çıkar. Sanatın aslen insan doğasını daha iyi anlamak için bir araç olabileceğini savunan bu zarif film, ustalıkla işlenmiş bir yalnızlık muhakemesi. Dünya prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yapan Drive My Car hak edilmiş En İyi Senaryo ödülünün de sahibi. Orlando Topolosky

 • Eş zamanlarda hamile olduklarını öğrenen ve asla iyi geçinemeyen anne Mado ve kızı Avril’in eğlenceli yaşantısı. Avril, 30 yaşında düzenli ve disiplinli biridir. Mutlu bir evliliği ve iyi bir işi vardır. Annesi Mado ise tam tersi, ilerleyen yaşına rağmen asi, kaygısız keyfine düşkün biridir. Avril ve annesi Mado birbirlerinden çok farklı olmalarına rağmen aynı evde yaşamaktadırlar. Avril hamile olduğunu öğrenir ve çok mutlu olmuştur. Güzel haberi paylaşmak için eşinin anne ve babasını da yemeğe davet ederler. Aileler yemekte buluşur, güzel haber paylaşılır. Annesi Mado, orta yaş krizinde ve büyükanne olmaya asla hazır değildir. Fakat kısa bir süre sonra annesi Mado’nun da hamile olduğu anlaşılır. Anne ve kızının aynı zamanda ve aynı çatı altında hamile kalmaları 2 güzel haber mi olacak yoksa anne ve kızı arasında büyük çatışmalara mı sebep olacak? Nelere şahit olacağınızı hayal edebiliyor musunuz? Von Yamaguchi

 • Yaşadıkları hayvanat bahçesinde kendi düzenlerini kurmuş dört arkadaş hayatlarından çok mutludurlar. Aslan kral Alex, zebra Marty, zürafa Melman ve su aygırı Gloria, şehrin ortasında, kendi ormanlarını kurmuşlardır.Normal seyreden hayatları içlerinden birinin mecara arayışı yüzünden değişir. Zebra Marty merak ettiği dış dünyayı keşfetmek uğruna bir gece hayvanat bahçesinden kaçar. Onun yokluğunu fark eden arkadaşları çok sevdikleri dostlarını bulmak için yollara düşerler.Başlarına birbirinden komik olaylar gelen ekip, sonunda, kendilerini Madagaskar adasında bulurlar. Ama alıştıkları rahat düzenden uzak kalmak ve doğal yaşama uyum sağlamak onlar için pek de kolay olmayacaktır. Isaias Templeton

 • Chev Chelios güne beklenmedik bir uyandırma telefonuyla başlamak üzeredir. Sersem vaziyette, zorlukla hareket eden, kalp atışları bile yavaşlamış olan Chev, çalan cep telefonunu açtığında, katil düşmanı Ricky Verona’dan uykusu sırasında zehirlendiğini ve sadece bir saat ömrü kaldığını öğrenir. Rueben Allums

 • Zombiler küçük bir kasabayı kuşatırsa kim yardıma çağrılabilir? Ölülerle konuşabilen, yanlış anlaşılmış küçük bir kasabalı olan Norman’dan başka seçenek yoktur. Kasabasını yüzyıllardır süren bir lanetten kurtarmak için Norman’ın zombilerin yanı sıra hayaletler, cadılar ve en kötüsü de moronlaşmış yetişkinlerle mücadele etmesi gerekecektir. Hayaletlerle konuşabilen bu küçük çocuk, paranormal güçlerinin başka dünyalardaki sınırları zorlaması ihtimaliyle karşılaşabilir. Ramiro Tasse

 • Evli bir çift kar fırtınasından sonra bir aracın içinde mahsur kalırlar. Hayatta kalmak için azalan sıcaklıkla ve öngörülmeyen bir çok sorunu çözmek zorunda kalırlar. Centigrade izle Trey Rheaume

 • Başrolünde Ryan Philippe’nin oynadığı tamamı yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosuyla Stop-Loss, aile, arkadaşlık ve sadakat üzerine yapılmış etkileyici bir film. Edison Mcphaul

 • Filmlerinde wuxia Uzakdoğu savaş sanatı türünün en parlak örneklerini veren Zhang Yimou, 3. Yüzyılda geçen gözalıcı yeni filmiyle beyazperdeye dönüyor. Shadow’un hikâyesinin merkezinde, Üç Krallık döneminde, halkın taleplerine rağmen sürgüne yollanan bir kral yer alıyor. Kralın kurnaz başkumandanı, tahtı kurtarmanın tek yolunun bir “gölge kumandan” yetiştirmek olduğuna karar veriyor. Dünya prömiyerini Venedik Film Festivali’nde yapan Shadow, Çin geleneksel mürekkep sanatından esinleniyor ve yine her karesi tablo gibi kurgulanmış, kurduğu dünyadan atmosferine ve aksiyonuna her yönüyle nefes kesici bir tarihi kahramanlık hikâyesi anlatıyor. Shadow, Shadow izle, Shadow Türkçe altyazılı izle Don Panowicz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *