قیمت دستگاه خشک کن روتاری درایر که مورد استفاده برای انواع کود مرغی، دامی و شیمیایی قرار میگیرد، با توجه به ابعاد آن و جنس و کیفیت ابعاد به کار رفته در این ماشین مشخص میشود.

قیمت دستگاه خشک کن

مشخصات قطعات خشک کن روتاری درایر:

این  ماشین به شکل یک استوانه افقی است که با چرخش دواری شکل (کاری شبیه به خشک کن ماشین لباسشویی) قادر به خشک کردن انواع کود مرغی، شیمیایی، علوفه، خوراک دام، ذرت، کاه، یونجه و … می باشد.

مدت زمان چرخش روتاری درایر متغیر بوده و کاربر میتواند با تغییر اهرم آن این تایم را به اندازه دلخواه و مورد نیاز خود تنظیم کند.

قیمت دستگاه خشک کن

ابعاد دستگاه خشک کن روتاری درایر:

این دستگاه باابعاد مختلف طبق خواسته و سفارش مشتری طراحی و تولید میشود. برای مثال یک روتاری درایر معمولی قطر 1و نیم متر و طول 7 متر دارد. البته ماشین سازان ما توانایی ساخت و تولید ابعاد کوچکتر و یا بزرگتر را دارند.

قیمت دستگاه خشک کن

قیمت دستگاه خشک کن:

برای اطلاع از قیمت و یا خرید و فروش ماشین روتاری درایر برای کود یا هر محصولی دیگری میتوانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

1 دیدگاه

  • با سلام
    میخواستم بدونم آیا دستگاهای شما برای خشک کردن علوفه مثل یونجه کارایی دارند یعنی این امکان رو دارند که علوف رو به رطوبت کمتر از 10 درصد برسو در صورتی که عملی باشه هر واحد این دستگاه در هر ساعت چقدر علوفه خشک تحویل میده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *