به دلیل اهمیت زیاد میکس نمودن خوراک دام و طیور دامداران می توانند برای آگاهی از قیمت آسیاب و میکسر خوراک دام به سایت شرکت مراجعه کنند و از قابلیت های آن نیز مطلع شوند.

ضرورت اعمال فرآیند مخلوط کردن و میکس نمودن

میکس کردن برای تهیه و آماده سازی خوراک انواع دام و پرندگان اقدامی مهم و ضروری است زیرا در اثر آن ها انواع علوفه ها و دانه ها با هم مخلوط می شوند.

این مخلوط شدن و در کنار آن آسیاب شدن سبب می شود حیوانات هضم آسان تری هنگام غذا خوردن داشته باشند.
هر چند به ظاهر ساختار اینگونه دستگاه ها پیچیده است اما کار کردن با آن ها برای هر دامدار و خریداری آسان می باشد.

اتوماتیک بودن آن باعث شده این فرآیند مخلوط مواد و آسیاب کردن شان دقیق تر و نیز سریع تر صورت بگیرد و مواد هنگام خارج شدن اندازه های یکسان و یکنواختی در کنار هم داشته باشند.

البته با توجه به اینکه این دستگاه ها به صورت افقی تعبیه شده باشند یا عمودی، قدری در نوع کارکرد آن تفاوت وجود دارد اما در هر صورت فرآیند مورد نیاز دامدار به خوبی انجام می شود.

علاوه بر این مساله قابلیت و ظرفیت آن هم برای میکس و آسیاب کردن مواد خشک متنوع است شما انواع مختلفی را از ۱ تن الی ۵ تن در بازار مشاهده می کنید.

پره ها و تیغه های موجود در آن بالاترین دوام را در برابر ضرب دیدگی و یا بروز آسیب های احتمالی در اثر برخورد با مواد دارند و ایمنی لازم را برای کار فراهم می کنند.

اگر تمام فعالیت های میکس کردن مرحله به مرحله و به خوبی انجام شود قطعاً محصول خروجی کیفیت بهتری خواهد داشت.
به همین دلیل تولید کنندگان سعی می کنند جزئ به جزئ این دستگاه را از تجهیزات مرغوب و بهترین برند تولید کنند تا آسیاب کن و میکسر خوبی در نهایت برای استفاده دامدار آماده شود.

با صرفه بودن قیمت آسیاب و میکسر خوراک دام

تا اینجای مقاله از ضرورت و اهمیت تولید و طراحی آن برای دام و دامداران صحبت کردیم اما واضح است که برای هر خریداری آگاه شدن از قیمت محصول امری لازم است.

به همین جهت باید قیمت آسیاب و میکسر خوراک دام را براساس معیارهای مختلفی در نظر بگیرید و مناسب ترین را انتخاب کنید.
توجه داشته باشید که خریداران محترم که عموماً جزو دامداران عزیز هستند می توانند این دستگاه را در سایت مشاهده و توضیحات و ویژگی های بیان شده در خصوص هرکدام را مطالعه کنند.

هر دستگاه آسیابی براساس ظرفیت تولید محصول، قدرت موتور و توان انرژی آن، ابعاد و وزن دستگاه و موارد بسیار دیگر طبقه بندی می شود.

این طبقه بندی بر روی قیمت و نرخ ان هم اثر می گذارد و بهتر است مصرف کننده ها دستگاه را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت خریداری کنند.

سفارش غیر حضوری آن می تواند یکی از راه های صرفه جویی در هزینه باشد زیرا دست واسطه ها کوتاه شده و شما به صورت مستقیم با شرکت های فعال در حوزه فروش اینگونه محصولات ارتباط دارید.

البته با توجه به نوسان بازار و تغییرات بسیاری که در لحظه به محصولات و انواع کالاها وارد می شود برای اطلاع از آخرین قیمت بهتر است به کارشناسان فروش که در شرکت حضور دارند تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.

مهندسان کشاورزی و دامداری می توانند با توجه به نیاز شما و ظرفیت و نوع هر دستگاه میکسری، مناسب ترین و بهترین دستگاه را به شما معرفی کنند.

1 دیدگاه

  • سلام
    استفاده از آسیاب و میکسر با کیفیت در بحث تولید خوراک دام و طیور و آبزیان مهم و کاربردی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *